O Mnie


Nazywam się Renata Kozaczka. Z wykształcenia jestem magistrem wychowania fizycznego, instruktorką rekreacji ruchowej o specjalności fitness - ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system ćwiczeń hatha jogi, a także terapeutką dźwiękiem. 

W 2000 r. trafiłam na zajęcia jogi, za namową mojego znajomego fizjoterapeuty i nauczyciela jogi Marka Migały (propagatora i założyciela pierwszej w Tarnowie szkoły jogi) . Od tamtej pory praktykuję jogę i stała się ona integralną częścią mojego życia. Swoją wiedzę i praktykę rozwijam poprzez doświadczanie, studiowanie wiedzy, udział w warsztatach i seminariach jogi.

 Od 2006 r. prowadzę zajęcia z jogi oraz jogi z pilatesem, a od 2013 także relaksację i masaże dźwiękiem.

W moim pojęciu (wynikającym z własnego doświadczenia) joga, to uniwersalny sposób na zapewnienie sobie sprawności fizycznej oraz dobrej kondycji psychicznej, równowagi.

 Joga w wyjątkowy sposób angażuje świadomość (umysł) człowieka - wyciszenie i koncentracja, a dzięki temu umożliwia bezpieczne dostosowanie natężenia, zakresu i czasu trwania wysiłku fizycznego. Pozycje jogi (asany) pozwalają  doświadczać łączności z naturą, własnym organizmem, przywracają lepszą sprawność ciała oraz równowagę psychiczną.

Polecam praktykowanie jogi wszystkim, którzy pragną własnego rozwoju i poprawy jakości życia.

                                                                                                                                                                 Namastejoga dla ciebie 1.jpg

33-100 Tarnów  Al. Piaskowa 10   Tel: 605 343 771  e-mail: korenatka@terazjoga.pl