Zajęcia

trafics.jpg       Zajęcia odbywają się w kameralnym klubie w siedzibie KARABELI MAŁOPOLSKIEJ al. Piaskowa 10  w Tarnowie (wejście przez Dom Studenta). Przy budynku jest darmowy parking.        

      Ćwiczymy w małych grupach (do 10 osób) na matach, bez obuwia (najlepiej boso).

       Dostosowuję poziom trudności ćwiczeń do możliwości uczestników poprzez modyfikację pozycji (łatwiejsze warianty),  tak aby każdy mógł wykonać ćwiczenia na swoim poziomie.

Każde zajęcia kończą się relaksacją.

 

                      RODZAJE  ZAJĘĆ :Joga kręgosłupa- łagodna gimnastyka dla osób w każdym wieku, w szczególności dla osób doświadczających bólów pleców i karku, a także ze skoliozami. Ćwiczenia oparte na elementach stretchingu i jogi. Ćwiczenia poprawiające ogólną kondycję mięśni grzbietu i brzucha poprzez łagodne rozciąganie, delikatne skręty i wygięcia oraz ćwiczenia rozluźniające. Jako pomoce do ćwiczeń używane są: krzesła, koce, wałki i paski.


Joga -praktyka asan obejmująca wszystkie rodzaje pozycji (skłony, skręty, wygięcia, balanse i pozycje odwrócone), techniki oddychania oraz medytację i relaksację. Ćwiczenie asan umożliwia pogłębienie świadomości ciała oraz pracę nad utrzymaniem (lub przywróceniem) go w dobrej formie. Regularna  i systematyczna praktyka uczy koncentracji, wyciszenia umysłu i umożliwia osiąganie stanu głębokiego relaksu fizycznego i psychicznego.
 

Joga+Pilates - zajęcia o średnim natężeniu, oparte na elementach pilates i jogi. Ćwiczenia pilates aktywizują głęboko położono warstwy mięśni, pozycje jogi wpływają rozciągająco i rozluźniająco na mięśnie. Specyficzny dla ćwiczeń pilates sposób oddychania wpływa korzystnie na wentylację płuc. Dla urozmaicenia zajęć i ćwiczeń używamy dużych i małych piłek gimnastycznych, ciężarków oraz gum. Zajęcia są świetnym treningiem dla całego organizmu: rozciągają i wzmacniają mięśnie, dotleniają, wyciszają i poprawiają koncentrację, równowagę oraz  koordynację ruchową.

 

Kąpiel w dźwiękach -grupowa sesja relaksacyjna. W pozycji leżącej lub półleżącej (na matach lub pufach) poddajemy się relaksującym dźwiękom i wibracjom wydawanym przez gongi i misy. Dźwięki mis oddziałują na ciało, które rezonując z dźwiękiem uwalnia napięcia stresowe, emocjonalne i blokady energetyczne. Dźwięki gongów  wprowadzają w stan głębokiego relaksu, podczas którego następuje harmonizacja pracy półkul mózgowych i uwalnianie blokowanych emocji. To sesja uwalniania i oczyszczania ciała i umysłu się codziennych stresów .

 

Masaż dźwiękiem- indywidualne sesje masażu przy użyciu terapeutycznych mis dźwiękowych. Dźwięki mis wprowadzają ciało i umysł w stan wyciszenia i rozluźnienia. W stanie relaksu dźwięk swą falą wibracji rezonuje w ciele, delikatnie masując komórki i tkanki. W trakcie masażu misy układane są w okolicach centrów energetycznych (czakr) , lub w otoczeniu ciała powodując głęboki rezonans wibracyjny w ciele. Sesja do umówienia się w studio lub u klienta.

Uwaga!

Sesji dźwięków nie zaleca się osobom z rozrusznikiem serca

oraz kobietom w pierwszym trymestrze ciąży.

  

Regulamin:

  1. Uczestnik zajęć deklaruje, że Jego stan zdrowia pozwala na uprawianie aktywności fizycznej na poziomie rekreacji ruchowej .
  2. Uczestnik zajęć dostosowuje natężenie ćwiczeń do własnych możliwości i aktualnego samopoczucia oraz informuję prowadzącego o swoich dolegliwościach lub przeciwwskazaniach lekarskich. 
  3. Uczestnicy zajęć zachowują grzecznościową postawę wobec innych: o nieobecności na zajęciach proszę poinformować wcześniej, proszę nie spóźniać się na zajęcia i nie wchodzić na salę w trakcie trwających już zajęć (chyba, że było to wcześniej uzgodnione).
  4. 4.  W trakcie zajęć proszę o wyłączenie lub wyciszenie telefonów, żeby stworzyć sobie i innym komfort, dystans i ciszę podczas praktyki.
  5. Rzeczy osobiste pozostawiamy w szatni (do dyspozycji zamykane szafki).
  6. W trakcie zajęć używamy sprzętu pomocniczego (maty, kostki, pianki, wałki, krzesła, piłki itp.) zgodnie z jego przeznaczeniem i instruktażem prowadzącego zajęcia. Po zajęciach proszę o odłożenie sprzętu na wyznaczone miejsce.
  7. Obowiązuje zapisanie się na wybrane zajęcia. Istnieje możliwość odbycia zajęć w innej grupie ,      w innym terminie, po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności uczestnika i uzgodnieniu terminu „odrobienia” zajęć. W przypadku braku powiadomienia o opuszczeniu zajęć i przełożeniu uczestnictwa w zajęciach na inny termin,  zajęcia opłacone zostają potraktowane, jak odbyte.
  8. Płatności za karnety są w systemie bezgotówkowym, przelewem na konto firmowe.

 

 

Pierwsze zajęcia - gratis! 

 Harmonogram zajęć od 15 stycznia 2018

                                                                                                                             
poniedziałek wtorek         środa 

 

 

     czwartek

 

 

piątek
                                           

 

 

 

 

 

 

 

18.00-18.50

joga+pilates 

  

19.00 -20.15

         joga          

 

 

 

 

10.00-11.15

joga

    kręgosłupa    

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

  

18.30-20.00

joga kręgosłupa

+kąpiel 

w dźwiękach

19.30*

   

 

 

 

 

 

 

 

   19.00 -20.15   

        joga

10.00-11.15

joga

    kręgosłupa   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          

 

 

  *Z kąpieli w dźwiękach można skorzystać osobno. 

   Dla uczestników z wykupionymi karnetami są bezpłatne, dla pozostałych            

         wstęp 10 zł.

 

Proponuję też:

 Masaż dźwiękiem - indywidualna sesja relaksacyjna oparta na regeneracyjnym masażu wibracyjnym na poziomie komórkowym; harmonizująca ciało i umysł - do umówienia się w studio lub u klienta.

 Seans relaksacyjny -(grupowy) relaksacja w dźwiękach gongów i mis tybetańskich, wprowadzająca w stan optymalnej harmonii poprzez: relaksację, odprężenie ciała, oczyszczenie emocjonalne oraz uwolnienie intuicji - do umówienia się w studio lub u klienta. 

 Indywidualne zajęcia z jogi-zajęcia dostosowane do poziomu i potrzeb klienta - do umówienia się w studio lub u klienta.

 

Cennik zajęć:

Oferuję zakup karnetów ważnych przez okres 30 dni od daty zakupu, obejmujący wybraną opcję:

 

4 wejścia - 70 zł/m-c

8 wejść - 120 zł/m-c

 

karnet rodzinny (dla "dwojga") -  8 wejść 120 zł

dowolna ilość wejść - 150 zł/ m-c 

pojedyncze wejście na zajęcia - 20 zł

indywidualne zajęcia - 70 zł/ 60 min

 

 Dla osób, które chcą systematycznie uczestniczyć w moich zajęciach, a barierą są koszty, mam kilka propozycji. Proszę o indywidualny kontakt ze mną  w takiej sprawie.

 

Systematyczna i ciągła praktyka = nagroda!!!

Trzy wykorzystane karnety uprawniają do darmowego masażu dźwiękiem! Wystarczy zachować wypełnione karnety i umówić się ze mną na dogodny termin na sesję. Możesz też podarować ten "bonus" bliskiej osobie. 

 

Cennik indywidualnego masażu dźwiękiem:

30 min - 50 zł

50 min - 80 zł

Masaż u klienta wg cennika + dopłata za przejazd.

 

Seanse relaksacyjne grupowe na zamówienie - cena do uzgodnienia.


 W celu zapisania się na poszczególne zajęcia, umówienia się na masaż lub pytań odnośnie zajęć, proszę o kontakt:

tel. 605 343 771 lub korenatka@terazjoga.pl

      

        ZAPRASZAM SERDECZNIE !!! 

 

                                       Renata Kozaczka                                   
 

33-100 Tarnów  Al. Piaskowa 10   Tel: 605 343 771  e-mail: korenatka@terazjoga.pl