Opinie i komentarze

Joga

  joga dla ciebie 0.jpg Joga interesowała, a może bardziej - fascynowała mnie od dawna. Nigdy jednak nie zdecydowałam się na uczestnictwo w zajęciach. Wygimnastykowani jogini robili niesamowite wrażenie i uznałam, że to nie są ćwiczenia dla  "normalnych" ludzi. Z czasem jogę "odczarowano", pojawiło się coraz więcej możliwości jej uprawiania. Tak naprawdę przekonała mnie koleżanka, której joga pozwala skutecznie zwalczać migrenę, a to także mój problem. Na zajęcia prowadzone przez Panią Renatę chodzę od września. Jestem z nich bardzo zadowolona, ponieważ grupy nie są liczne i każdy ma możliwość dokładnego wykonywania ćwiczeń, co jest w jodze bardzo ważne. Odpowiada mi miła i sympatyczna atmosfera panująca podczas zajęć. Polecam je wszystkim przytłoczonym codziennymi stresami. - Beata

 joga dla ciebie 0.jpg   Zajęcia dają mi energię do życia i pozwalają się wyciszyć. Te dwie godziny w tygodniu są dla mnie bardzo ważne. Nasza instruktorka Renatka jest profesjonalistką i zawsze podchodzi indywidualnie do każdej osoby. W jodze bardzo ważne jest, aby ćwiczyć tylko według własnych możliwości. Ćwiczeń uczymy się stopniowo. Tutaj nie maco być zbyt ambitnym, gdyż wszystko toczy się swoim spokojnym rytmem. Pozycje jogi wykonuje się w bardzo precyzyjny sposób, tak aby dotrzeć do wszystkich partii ciała.
Postawy w jodze, czyli asany, zmuszają do ćwiczenia każdą część ciała, napinają mięśnie, stawy i kręgosłup oraz działają na narządy wewnętrzne. Odpowiednie oddychanie ożywia ciało i wspomaga pracę mózgu. Zwiększa witalność ciała i jasność umysłu, poprawia kondycję i koncentrację. Regularne ćwiczenie jogi nie tylko wzmocni ciało, zwiększy wytrzymałość, czy pogłębi oddech. Przede wszystkim poczujemy wewnętrzną harmonię i spokój. A tego nam wszystkim na co dzień brakuje. Joga stanowi dla mnie wspaniały zestaw ćwiczeń dla ciała i umysłu. Daje wytchnienie w codziennej bieganinie. Dzięki jodze łatwiej radzę sobie ze stresem.                                                    
Fajnie jest po prostu pobyć tam !--  Helena

joga dla ciebie 0.jpg  Zajęcia z jogi prowadzone przez Renię są super!!! Relaksuję się na nich, odrywam się od problemów, jakie spotykają mnie w ciągu dnia. Pracuję z własnym ciałem, poznaję je i odkrywam w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki zajęciom jogi nauczyłam się "zatrzymać  tempo życia codziennego" na chwilę. I teraz wiem jakie to ważne!!! Czasami jest zabawnie, czasami jest duże skupienie, ale zawsze dużo pozytywnej energii mam w sobie po zajęciach. Polecam te zajęcia- Aga

 

Gongi


Po pierwszym dźwiękowym odlocie czekam na kolejny:) cudowne doznania , totalna relaksacja
i wspaniałe samopoczucie. Dzięki Renatce można to przeżyć w Tarnowie:) dzięki i polecam!
 
Kasia K.
Relaks przy dźwiękach gongów i mis tybetańskich był dla mnie niesamowitym doświadczeniem :D Czekam na powtórkę z tej przyjemności!
 
Beatka B.
Chciałam Ci przeserdecznie podziękować za dzisiejsze gongi.
Dla mnie było to nowe, wspaniałe doświadczenie i już się piszę na kolejne:)
"Weszłam" w to całkowicie, podziałało tak silnie, że ze dwie godziny po
sesji musiałam zbierać swoje molekuły w cielesną całość. Dziwnie zachowuje
się też moja głowa i szyja, szyja jak po jakimś dużym wysiłku a głowa, a
właściwie pół głowy daje lekko znać o sobie. Michałowi też się podobało,
mówi, że trudno to opisać, ale było bardzo ciekawie. Niesamowite jest to,
że nasza podświadomość podobnie interpretuje pewne dźwięki wywołując
podobne skojarzenia, jak te ostatnie przecudowne dzwoneczki, kojarzące się
niemal wszystkim z dzieciństwem. Kochana - jesteś wspaniała, jeszcze raz
wielkie dzięki i dobrego początku tygodnia.
 
Magda W.
Reniu, gongi były wspaniałaym przeżyciem, dlatego chcę więcej i nie wyobrażam sobie, że
moje bliskie osoby nie przeżyją czegoś tak cudownego- będę zachęcać kogo się da.
Dziękuję za zdjęcie.
33-100 Tarnów  Al. Piaskowa 10   Tel: 605 343 771  e-mail: korenatka@terazjoga.pl